+421 905 199 764
Sunny Day 6, 8237 Tankovo-Nessebar, Bulgaria
nehnutelnostivbulharsku@gmail.com

BD8849 1-izbový apartmán v luxusnom komplexe Romance Paris, Sveti Vlas, 34m2

39.000€
  • Počet izieb: 1
  • Kúpeľne: 1
  • Poschodie: 1/6
  • Plocha: 34 m²

Popis

Štúdio základný popis:

300 metrov od mora, v komplexe Romance Paris, orientovanom na pobrežie, je na predaj malé štúdio. 2. poschodie zo 6, plocha – 29m2. Veľmi pohodlné dispozičné riešenie a dostatočný priestor na trvalé bývanie aj rekreáciu počas prázdnin.

Neuveriteľne štýlová architektúra s dôrazom na francúzsky štýl odlišuje obytný komplex Romance Paris od okolitých komplexov. Infraštruktúra je bohatá ako vonkajšia výzdoba: je tu materská škola, kúpele, kozmetický salón, reštaurácia, bar, niekoľko kúpeľov, nepretržite pracuje ochranka, ktorá dohliada na bezpečnosť na celom území vrátane parkovania.

UPOZORNENIE: Pre zistenie aktuálnej ceny a dostupnosti nehnuteľnosti volajte na t.č.: +421 905 199 764

Ako si rezervovať a kúpiť nehnuteľnosť:

Typ rezervačného poplatku na konkrétnu nehnuteľnosť
Po rozhodnutí o kúpe by ste mali prejsť na ďalší krok – rezerváciu nehnuteľnosti. Výška rezervačnej zálohy je 2000 €. Rezervačný poplatok sa odporúča uhradiť ihneď po prerokovaní podmienok kúpy, za účelom okamžitého stiahnutia objektu z ponuky. Rezervácia Vám zaisťuje právo na kúpu a zároveň zachováva nezmenenú dohodnutú cenu.

Je potrebné poznamenať, že suma rezervácie je nevratná, a to aj v prípade zrušenia nákupných zámerov. Výška rezervačného poplatku je zahrnutá v celkovej cene nehnuteľnosti a nie je možné ju previesť na inú nehnuteľnosť (vybranú neskôr).

Typ rezervačného poplatku na konkrétne požiadavky
Tento typ rezervačného poplatku sa nevztahuje na konkrétnu nehnuteľnosť. Zadáte konkrétne požiadavky: napr. vzdialenosť od mora, oblasť, veľkosť nehnuteľnosti, … V čo najkratšej dobe vám ponúkneme aktuálne nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek.

Posledná možnosť kúpy nehnuteľnosti (odporúčame), je vycestovať do Bulharska, kde na Vás budeme čakať . Počas pobytu (cca5 dní), máte ubytovanie ZADARMO. Podľa Vašich požiadaviek Vám ukážeme aktuálne dostupné apartmány. Po vybratí necháte rezervačnú zálohu 2000 €, a dohodnete si ďalší postup doplatenia a prepisu nehnuteľnosti.

Sledujte nás na Facebooku
Informácie pre kupujúcich
Ako prebieha proces nákupu