+421 905 199 764
Sunny Day 6, 8237 Tankovo-Nessebar, Bulgaria
nehnutelnostivbulharsku@gmail.com

BD9751 2-izbový apartmán v komplexe Sea Diamond, Slnečné pobrežie-Bulharsko

52.800€
  • Počet izieb: 2
  • Kúpeľne: 1
  • Poschodie: 3/6
  • Plocha: 42 m²

Popis

Základaný popis nehnuteľnosti a komplexu:

V ponuke je na predaj 100% zariadený 2-izbový apartmán s bielou technikou s výhľadom na zelenú, pokojnú časť okolia v komplexe Sea Diamond. 3. Tretie poschodie, 42m2.

Infraštruktúru tejto oblasti predstavuje všetka potrebná občianska vybavenosť: banka a pošta, niekoľko obchodov, kaviareň a reštaurácia. Zábava na pláži pre deti aj dospelých. Vybavenie Sea Diamond pokrýva väčšinu potrieb obyvateľov: parkovisko, bazén, kaviareň, detské ihrisko a ďalšie.

UPOZORNENIE: Pre zistenie aktuálnej ceny a dostupnosti nehnuteľnosti volajte na t.č.: +421 905 199 764

Ako si rezervovať a kúpiť nehnuteľnosť:

Typ rezervačného poplatku na konkrétnu nehnuteľnosť
Po rozhodnutí o kúpe by ste mali prejsť na ďalší krok – rezerváciu nehnuteľnosti. Výška rezervačnej zálohy je 2000 €. Rezervačný poplatok sa odporúča uhradiť ihneď po prerokovaní podmienok kúpy, za účelom okamžitého stiahnutia objektu z ponuky. Rezervácia Vám zaisťuje právo na kúpu a zároveň zachováva nezmenenú dohodnutú cenu.

Je potrebné poznamenať, že suma rezervácie je nevratná, a to aj v prípade zrušenia nákupných zámerov. Výška rezervačného poplatku je zahrnutá v celkovej cene nehnuteľnosti a nie je možné ju previesť na inú nehnuteľnosť (vybranú neskôr).

Typ rezervačného poplatku na konkrétne požiadavky
Tento typ rezervačného poplatku sa nevztahuje na konkrétnu nehnuteľnosť. Zadáte konkrétne požiadavky: napr. vzdialenosť od mora, oblasť, veľkosť nehnuteľnosti, … V čo najkratšej dobe vám ponúkneme aktuálne nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek.

Posledná možnosť kúpy nehnuteľnosti (odporúčame), je vycestovať do Bulharska, kde na Vás budeme čakať . Počas pobytu (cca5 dní), máte ubytovanie ZADARMO. Podľa Vašich požiadaviek Vám ukážeme aktuálne dostupné apartmány. Po vybratí necháte rezervačnú zálohu 2000 €, a dohodnete si ďalší postup doplatenia a prepisu nehnuteľnosti.

Sledujte nás na Facebooku
Informácie pre kupujúcich
Ako prebieha proces nákupu