+421 905 199 764
Sunny Day 6, 8237 Tankovo-Nessebar, Bulgaria
nehnutelnostivbulharsku@gmail.com

BD9771 2-izbový apartmán v komplexe Vineyards, Aheloy-Bulharsko

49.000€
  • Počet izieb: 2
  • Kúpeľne: 1
  • Poschodie: 4/6
  • Plocha: 69 m²

Popis

Základaný popis nehnuteľnosti a komplexu:

V ponuke je na predaj 2-izbový apartmán v luxusnom rezidenčnom komplexe Vineyards Resort, 1500 metrov od Aheloy. 4. poschodie, plocha je 69 m2. Ako bonus majitelia nechávajú všetok nábytok a technické vybavenie nehnuteľnosti – apartmán je útulne zariadený a pripravený na nasťahovanie.

Vineyards je klasifikovaný ako kúpeľný komplex, ideálny na trvalé bývanie. Prvotriedna lokálna infraštruktúra s desiatkami občianskej vybavenosti, štýlová a pohodlná oblasť so zelenými uličkami. Krásna, skutočne bulharská architektúra s kamennými povrchmi a prírodným dreveným obkladom. Pobrežie je vzdialené dva kilometre – asi pol hodiny pešo alebo len päť minút autom.

UPOZORNENIE: Pre zistenie aktuálnej ceny a dostupnosti nehnuteľnosti volajte na t.č.: +421 905 199 764

Ako si rezervovať a kúpiť nehnuteľnosť:

Typ rezervačného poplatku na konkrétnu nehnuteľnosť
Po rozhodnutí o kúpe by ste mali prejsť na ďalší krok – rezerváciu nehnuteľnosti. Výška rezervačnej zálohy je 2000 €. Rezervačný poplatok sa odporúča uhradiť ihneď po prerokovaní podmienok kúpy, za účelom okamžitého stiahnutia objektu z ponuky. Rezervácia Vám zaisťuje právo na kúpu a zároveň zachováva nezmenenú dohodnutú cenu.

Je potrebné poznamenať, že suma rezervácie je nevratná, a to aj v prípade zrušenia nákupných zámerov. Výška rezervačného poplatku je zahrnutá v celkovej cene nehnuteľnosti a nie je možné ju previesť na inú nehnuteľnosť (vybranú neskôr).

Typ rezervačného poplatku na konkrétne požiadavky
Tento typ rezervačného poplatku sa nevztahuje na konkrétnu nehnuteľnosť. Zadáte konkrétne požiadavky: napr. vzdialenosť od mora, oblasť, veľkosť nehnuteľnosti, … V čo najkratšej dobe vám ponúkneme aktuálne nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek.

Posledná možnosť kúpy nehnuteľnosti (odporúčame), je vycestovať do Bulharska, kde na Vás budeme čakať . Počas pobytu (cca5 dní), máte ubytovanie ZADARMO. Podľa Vašich požiadaviek Vám ukážeme aktuálne dostupné apartmány. Po vybratí necháte rezervačnú zálohu 2000 €, a dohodnete si ďalší postup doplatenia a prepisu nehnuteľnosti.

Sledujte nás na Facebooku
Informácie pre kupujúcich
Ako prebieha proces nákupu