+421 905 199 764
Sunny Day 6, 8237 Tankovo-Nessebar, Bulgaria
nehnutelnostivbulharsku@gmail.com

BD3817 Štúdio v komplexe Negresco, Elenite-Bulharsko, 37m2

30.500€
  • Počet izieb: 1
  • Kúpeľne: 1
  • Poschodie: 5
  • Plocha: 37 m²

Popis

Základné informácie o apartmáne a komplexe:

Exkluzívna ponuka – Štúdio v areáli Negresco, Elenite. Táto dedina sa nachádza 10 km od Slnečného pobrežia a 15 km od Nesebaru. Vzdialenosť od mora – 500 metrov, od letiska Burgas – 45 km.

Jeho jedinečnosť spočíva v ohromujúcej malebnej krajine, ktorá spája horské kopce, azúrové more a nádhernú architektúru. Kúpou štúdia v Elenite sa stanete majiteľom luxusnej nehnuteľnosti v jednej z najčistejších a neuveriteľne krásnych oblastí pobrežia Čierneho mora v Bulharsku.

Luxusný komplex Negresco sa nachádza v kotline na svahu horského systému Stara Planina (územie Royal Club Victoria). Bohatšiu infraštruktúru areálu nájdete len ťažko: viac ako desať reštaurácií, bar, diskotéku, aquapark, veľký bazén, detské ihriská, minigolfové ihrisko, tenisové kurty, jazdecký klub, surfovanie, kúpeľný dom a fínska sauna. Rovnako ako kúpeľné a fitness centrum, lekárska ordinácia, umelecká galéria a amfiteáter.

Nedotknutý vzduch pohoria sa jedinečne spája s morským prúdením. Nádherná čistá pláž, palmová alej, zelené lúky – všetko, čo potrebujete pre pohodlnú a kvalitnú rodinnú dovolenku a ubytovanie.

 

UPOZORNENIE: Pre zistenie aktuálnej ceny a dostupnosti nehnuteľnosti volajte na t.č.: +421 905 199 764

Ako si rezervovať a kúpiť nehnuteľnosť:
Typ rezervačného poplatku na konkrétnu nehnuteľnosť
Po rozhodnutí o kúpe by ste mali prejsť na ďalší krok – rezerváciu nehnuteľnosti. Výška rezervačnej zálohy je 2000 €. Rezervačný poplatok sa odporúča uhradiť ihneď po prerokovaní podmienok kúpy, za účelom okamžitého stiahnutia objektu z ponuky. Rezervácia Vám zaisťuje právo na kúpu a zároveň zachováva nezmenenú dohodnutú cenu.

Je potrebné poznamenať, že suma rezervácie je nevratná, a to aj v prípade zrušenia nákupných zámerov. Výška rezervačného poplatku je zahrnutá v celkovej cene nehnuteľnosti a nie je možné ju previesť na inú nehnuteľnosť (vybranú neskôr).

Typ rezervačného poplatku na konkrétne požiadavky
Tento typ rezervačného poplatku sa nevztahuje na konkrétnu nehnuteľnosť. Zadáte konkrétne požiadavky: napr. vzdialenosť od mora, oblasť, veľkosť nehnuteľnosti, … V čo najkratšej dobe vám ponúkneme aktuálne nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek.

Posledná možnosť kúpy nehnuteľnosti (odporúčame), je vycestovať do Bulharska, kde na Vás budeme čakať . Počas pobytu (cca5 dní), máte ubytovanie ZADARMO. Podľa Vašich požiadaviek Vám ukážeme aktuálne dostupné apartmány. Po vybratí necháte rezervačnú zálohu 2000 €, a dohodnete si ďalší postup doplatenia a prepisu nehnuteľnosti.

Sledujte nás na Facebooku
Informácie pre kupujúcich
Ako prebieha proces nákupu