+421 905 199 764
Sunny Day 6, 8237 Tankovo-Nessebar, Bulgaria
nehnutelnostivbulharsku@gmail.com

BD8860 Štúdio v komplexe Sweet Home 4, Slnečné pobrežie-Bulharsko, 30m2

32.500€
  • Počet izieb: 1
  • Kúpeľne: 1
  • Poschodie: 1/6
  • Plocha: 30 m²

Popis

Základné informácie o apartmáne a komplexe:

Štúdio na prízemí obľúbeného rezidenčného komplexu na Slnečnom pobreží! Štúdio ma rozlohu 30m2. Úpravy sú v modernom štýle, útulný a funkčný dizajn s kuchyňou, čalúneným a skriňovým nábytkom. K dispozícii je balkón s výhľadom do dvora.

Obytný komplex Sweet Home pozostáva z niekoľkých budov, ktoré spája dobre sformovaný a upravený areál. Štvrtou fázou je 6. poschodová budova 500 metrov od pobrežia. K dispozícii je niečo vyše 100 apartmánov, vonkajší bazén, vonkajšie športovisko, detské ihrisko a parkovisko. Oblasť je tichá, pár minút od centra mesta.

UPOZORNENIE: Pre zistenie aktuálnej ceny a dostupnosti nehnuteľnosti volajte na t.č.: +421 905 199 764

Ako si rezervovať a kúpiť nehnuteľnosť:
Typ rezervačného poplatku na konkrétnu nehnuteľnosť
Po rozhodnutí o kúpe by ste mali prejsť na ďalší krok – rezerváciu nehnuteľnosti. Výška rezervačnej zálohy je 2000 €. Rezervačný poplatok sa odporúča uhradiť ihneď po prerokovaní podmienok kúpy, za účelom okamžitého stiahnutia objektu z ponuky. Rezervácia Vám zaisťuje právo na kúpu a zároveň zachováva nezmenenú dohodnutú cenu.

Je potrebné poznamenať, že suma rezervácie je nevratná, a to aj v prípade zrušenia nákupných zámerov. Výška rezervačného poplatku je zahrnutá v celkovej cene nehnuteľnosti a nie je možné ju previesť na inú nehnuteľnosť (vybranú neskôr).

Typ rezervačného poplatku na konkrétne požiadavky
Tento typ rezervačného poplatku sa nevztahuje na konkrétnu nehnuteľnosť. Zadáte konkrétne požiadavky: napr. vzdialenosť od mora, oblasť, veľkosť nehnuteľnosti, … V čo najkratšej dobe vám ponúkneme aktuálne nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek.

Posledná možnosť kúpy nehnuteľnosti (odporúčame), je vycestovať do Bulharska, kde na Vás budeme čakať . Počas pobytu (cca5 dní), máte ubytovanie ZADARMO. Podľa Vašich požiadaviek Vám ukážeme aktuálne dostupné apartmány. Po vybratí necháte rezervačnú zálohu 2000 €, a dohodnete si ďalší postup doplatenia a prepisu nehnuteľnosti.

Sledujte nás na Facebooku
Informácie pre kupujúcich
Ako prebieha proces nákupu